Přidat k oblíbeným Registrace Přihlášení
Hlavní stránka Aktuality Rezervace Kontakty Fotogalerie Rozpis Help
   .: Vyhledávání:
     
  

   .: Přihlášen: Nikdo

   .: Přístupy:

Statistika

Jako pvní na našich stránkách budete jistě potřebovat registraci. Ta se nachází v nejhornější části stránek (ikonka pera). Vedle pera se nachází ikonka klíče, která slouží k přihlášení, v okamžiku přihlášení pak odhlášení uživatele.

Registrační formulář je zcela jednoduchý, název týmu se bude zobrazovat v rozpise, na email Vám pak přijde potvrzení o zřízení účtu. Registrační kód je ochrana proti spamu, je lehce uhádnutelný - jedna z nejrozšířenějších obilnin mírného pásu na 4 písmena.

help.gif 

E-rezervace

Pod E-rezervací se skrývá rezervační formulář, kde stačí kliknutím zvolit hodinu kterou chcete hrát (zelená políčka). Pokud není hřiště obsazené, nebo není hodina před začátkem zamluvení, rezervace proběhne úspěšně. Poté se Vám v levém menu uživatele v položce konto zobrazí počet hodin a částka k uhrazení, která odpovídá 160kč/hod vynásobená počtem zamluvených hodin. Červená políčka představují hodiny zamluvené jiným týmem. Rezervaci je možno zrušit fialovým poličkem ve stejném formuláři (nelze však rušit rezervace zpětně).

Platba

Poplatek za použití hřiště prosím předejte obsluze hospody u Čolka, nebo p. Průchové. Pokud se Vám na kontě nasčítá více než 5 nezaplacených hodin, bude Vám znemožněna rezervace.

Jan Průcha, 17.04.2009


© 2009-2015